Lot n° 304  | Auction 361

Schifano Mario ( Homs  1934 - Roma  1998 )

Estimate € 70 - 80

Sold € 60

Auction: 09 February 2016 at 10:00

"Safety" litografia 50/90. In cornice (cm 58x49) (difetti)

Estimate € 70 - 80

Sold € 60