Estimate € 7,000 - 9,000
Sold € 9,500
Auction: 16 December 2014 at 15:30
"Opus 83 G" 1963 olio su tela, cm 117x90 Firmato e datato 63 in basso a destra "Opus 83 G" 1963 oil on canvas Signed and dated 63 at bottom right