Valutazione € 50 - 80
Aggiudicato € 10
In asta: 15 Novembre 2018 ore 14:30
BOEHMER, Georg Rudolph. De plantis fasciatis disserit et ad orationem qua munus professionis anatomiae et botanicae ordinariae. Wittenberg: Prelo Ephraim Gottlob Eichsfeldii, academiae a typis, 1752. 4to, legatura coeva in cartonato. Copia in ottimo stato. Non collazionato e difetti da esaminare. [0]
Valutazione € 50 - 80