Lot n° 464  | Auction 432

Estimate € 70 - 80

Sold € 80

Auction: 16 November 2018 at 15:00

GERMANIA Hessen. Ernst Ludwig (1892-1918). 5 marchi 1904. Weege 75. AG. BB/SPL.

Estimate € 70 - 80

Sold € 80