Lot n° 459  | Auction 432

Estimate € 50 - 60

Auction: 16 November 2018 at 15:00

BAHAMA ISLAND Serie 1971 con 9 monete in vari metalli. SPL/FDC. In astuccio.

Estimate € 50 - 60