Auction 448 / Lot n° 19

AUSTRIA Francesco Giuseppe (1848-1916) 4 ducati 1915, riconio di zecca. Friedberg 488. AU. SPL/FDC.

Auction: 14 May 2019 at 10:00

Estimate € 380 - 400

Sold € 400