Auction 432 / Lot n° 450

REGNO D'ITALIA. Vittorio Emanuele III (1900-1946). 5 lire del 1911. Pag. 707. AG. Raro. BB/SPL.

Auction: 16 November 2018 at 15:00

Estimate € 350 - 380

Sold € 450