Lot n° 1213  | Auction 381

Estimate € 200 - 250

Sold € 300

Auction: 18 November 2016 at 10:30

SVIZZERA. Canton Ticino. Un franco 1813. KM 3. AG. Raro. Picevole patina. SPL/qSPL

Estimate € 200 - 250

Sold € 300