Lot n° 1137  | Auction 381

Estimate € 80 - 90

Sold € 80

Auction: 18 November 2016 at 10:30

NAPOLI. Carlo II di Spagna (1674-1700). Tarì 1689. MIR 299/2. AG. qSPL/SPL

Estimate € 80 - 90

Sold € 80