Auction 380 / Lot n° 924

Eros Pellini

 (  Milano   1909  -    1993  )

"La ballerina" scultura in bronzo (h cm 62) Firmata e siglata alla base

Auction: 17 November 2016 at 15:30

Estimate € 800 - 900

Sold € 2,000