Lot n° 721  | Auction 360

Enrico Mazzolani ( Senigallia  1876 - Milano  1968 )

Estimate € 400 - 500

Sold € 600

Auction: 17 December 2015 at 15:00

"Maternità" Scultura in ceramica color avorio (h cm 46)(difetti e restauri)

Estimate € 400 - 500

Sold € 600