Lot n° 265  | Auction 357

Estimate € 100 - 120

Sold € 80

Auction: 24 November 2015 at 10:00

Collo in pizzo a fuselli sec. XIX (lievi difetti) Lace collar, 19th century (minor defects)

Estimate € 100 - 120

Sold € 80