Lot n° 189  | Auction 325

Emilio Scanavino ( Genova  1922 - Milano  1986 )

Estimate € 280 - 350

Sold € 300

Auction: 15 July 2014 at 10:00

Ceramica smaltata Es. 18/25. Firmata e datata 1973 (d cm 23 h cm 14)

Estimate € 280 - 350

Sold € 300