Lot n° 92  | Auction 319

Viviani G.

Estimate € 20 - 30

Sold € 40

Auction: 31 March 2014 at 10:00

Viviani G.

"Mele" litografia (cm 70x50) es. 13/99. Firmato in basso a destra

Estimate € 20 - 30

Sold € 40