Lot n° 328  | Auction 318

Angelo Dozio (  1941 )

Estimate € 280 - 320

Sold € 250

Auction: 04 February 2014 at 14:30

Angelo Dozio (  1941 )

"H8" 1989, acrilico su tela (cm 50x50). Firmato e datato al retro

Estimate € 280 - 320

Sold € 250