Lot n° 108  | Auction 281

Estimate € 2,500 - 2,800

Sold € 26,000

Auction: 22 March 2011 at 15:00

Arte romana del sec. XIX "Cane in un paesaggio" Micromosaico (cm 16,5x20) In cornice

Estimate € 2,500 - 2,800

Sold € 26,000