Lot n° 1112  | Auction 381

Estimate € 1,000 - 1,100

Sold € 1,000

Auction: 18 November 2016 at 10:30

GENOVA. Repubblica ligure (1798-1805). Da 96 lire 1798. Pagani 1. Oro. Colpo sul bordo, BB/SPL

Estimate € 1,000 - 1,100

Sold € 1,000